.

PoČíTaDlO

KoLiKáTý Tu JsI?

KaLeNdÁřÍk

Death Note

Postavy

Yagami Light:

Light je jednou z hlavních postav Death Note. Našel zápisník smrti, který patří znuděnému Shinigami Ryukovi. Light chce zabít všechny kriminálníky a sériové vrahy a stát se novým bohem světa. Je to geniální a pohledný mladík a podle Ryuky je zápisník smrti ve správných rukou. Zatím se Lightovi vše daří, dokud nepřijde na scénu druhý génius zvaný L, který se snaží odhalit pravou identitu Lighta. Lighta začnou všichni na internetu podporovat a dostane jméno Kira, což je z anglického killer zabiják.

 

 

 

 

L - Ryoga Hideki:

Pravé jméno L je Ryoga Hideki a je také nazýván jako Ryuzaki. Celé dny tráví po tmě u počítače a vymýšlí strategiji, jak odhalit Lighta. Je spolu s Lightem hlavní postavou Death Note.

 

 

 

 

Amane Misa:

Misa stejně jako Light našla zápisník smrti patřící Shinigami jménem Rem. Jeden sériový vrah jí zabil rodiče a ona se mu chtěla pomstít. Light toho vraha zabije pomocí zápisníku smrti a ona mu za to bude vděčná a až odhalí Lightovu identitu, tak se do něho i zamiluje. Misa se z vděku stane Lightovým ochráncem. Zbývá jí už ale jen čtvrtina života, jelikož má tzv. Shinigami eyes. Jsou to vylepšené oči, díky kterým vidí pravé jméno a délku života všech lidí, na které se podívá. Tyto oči získala od Shinigami Rem, jelikož uzavřeli dohodu, ale Misa za to musela zaplatit polovinou svého života a jelikož dohodu uzavřela dvakrát, tak už jí zbývá jen čtvrtina jejího původního života.

 

 

 

 

Ryuk:

Ryuk je Shinigami (Bůh smrti), který se jednou velmi nudil a ztratil svůj Death Note (zápisník smrti) ve světě lidí, kde ho našel Light. Velmi zbožňuje pozemské jablko, a tak ho pořád baští XD Vidí ho jen ti, kteří se dotkli zápisníku smrti, takže ho vidí zatím jen Light.

 

 

 

 

Rem:

Rem je stejně jako Ryuk Shinigami a také ztratila svůj Death Note, který našla Misa. Rem má Misu ráda, a tak ji chrání. I když je vzhledově strašidelná a zlá, ve skutečnosti je normální a spíše zamklá.

Poslední komentáře
07.12.2008 20:34:43: Umírali na infarkt ne na rakovinu
22.06.2008 07:51:32: a nime taky
22.06.2008 07:51:01: jo death note je bestsmiley${1}
28.02.2008 20:20:06: - ADMIN. - Nejsi samaaaaa XDsmiley${1}
 
(C)!!! JE ZÁKÁZÁNO COKOLIV KOPÍROVAT BEZ VĚDOMÍ ADMINISTRÁTORA STRÁNEK !!!